Bramy szybkobieżne

Zapytaj o wycenę Prospekty i dokumentacja
Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne – w wersji standardowej ze sterowaniem FU

Bramy szybkobieżne Hörmann stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Oferta firmy Hörmann obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi oraz wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych.

Więcej informacji podano na stronach prospektu oraz w danych montażowych.

 

Powody, dla których warto wybrać bramy szybkobieżne Hörmann

1 Praktyczne rozwiązania

hoermann_de_produkte_industrietore_schnelllauftore_gute_gruende_1

Logo-Lichtgitter-2013-2-PLBezdotykowa technika zabezpieczeń

Zabezpieczająca krata świetlna zintegrowana z ościeżnicą monitoruje płaszczyznę zamykania płyty bramy do wysokości 2500 mm. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność instalowania na bramie dodatkowych urządzeń (np. zabezpieczenia krawędzi zamykającej lub fotokomórki). Całość wpływa na wysokie bezpieczeństwo funkcjonowania bramy szybkobieżnej oraz ułatwia jej montaż i serwisowanie.

2 Optymalizacja procesów zakładowych

hoermann_de_produkte_industrietore_schnelllauftore_gute_gruende_2_korrLogo-FU-Steuerung-2013-PL

Długa żywotność i wysoka ekonomiczność w standardzie

Oferowane standardowo sterowanie z przetwornicą częstotliwości odciąża cały mechanizm bramy, zmniejsza jej zużycie i gwarantuje cichą pracę. Krótki czas otwierania i zamykania bramy pozwala zoptymalizować procesy zakładowe i ograniczyć straty energii cieplnej. Sterowanie odciąża ponadto cały mechanizm bramy i wielokrotnie przedłuża jej żywotność dzięki funkcji łagodnego rozruchu i wyhamowania bramy.

3 Zawsze dobra przejrzystość

hoermann_de_produkte_industrietore_schnelllauftore_gute_gruende_3

Logo-Duratec-02-mT-0207Segmenty stalowe równomiernie wypełnione pianką

Profile bramy wykonane z ocynkowanej ogniowo stali i ocieplone utwardzaną pianką poliuretanową gwarantują szczególnie dobrą izolacyjność termiczną. Współczynnik przenikania ciepła UD bramy wynosi jedynie 1,95 W/ (m²·K)*. Bramy są dostarczane w wersji standardowej w kolorze białego aluminium (RAL 9006). Strona zewnętrzna z powierzchnią Micrograin zachwyca delikatnym wyprofilowaniem linii, a od strony wewnętrznej profile są tłoczone w strukturze Stucco.

* w przypadku bramy o powierzchni 25 m²

Opcjonalne przeszklenia

Podwójne przeszklenie DURATEC o grubości 26 mm gwarantuje najwyższą odporność na zarysowania i bardzo dobre właściwości izolacyjne. Aluminiowe szczebliny w naturalnym kolorze E6 / EV 1 dzielą i stabilizują przeszklenie. Na życzenie dostarczamy bramę także z 3-szybowym przeszkleniem DURATEC o jeszcze lepszych właściwościach izolacyjnych.

4 Efektywna izolacyjność cieplna

hoermann_de_produkte_industrietore_schnelllauftore_gute_gruende_4

Logo-Waermedaemmung_15-2013-PLWiększa izolacyjność cieplna dzięki ThermoFrame

Dostępna opcjonalnie ThermoFrame oddziela ościeżnicę od bryły budynku. Ta termiczna przegroda wraz z uszczelkami zwiększa izolacyjność cieplną nawet o 15 % i jednocześnie optymalnie chroni boczną ościeżnicę przed korozją. ThermoFrame jest łatwa i szybka w montażu.

 

Kontakt z Autoryzowanym Partnerem

tel 18 444 36 60 biuro@eurobrama.pl