Bramy uchylne

Zapytaj o wycenę Prospekty i dokumentacja
85187-Berry-Tore-PL-1

Bramy uchylne

85269-Sicherheitscheck BST-PL_L3_Final

Lista kontrolna bezpieczeństwa

Bramy uchylne – Jakość w pięknej oprawie

csm_ZOTO_-_JPEG_2ca5f3cf56
csm_bmr2014srebrna_fa0622e452

Bramy uchylne łączą wysoką jakość i zaawansowaną technikę z trwałością działania i bezpieczeństwem obsługi. Każda z bram uchylnych Hörmann to ponad 50 lat doświadczeń i know how największego producenta bram garażowych w Europie.

Bramy uchylne są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji. Jeśli natomiast elementem decydującym o wyglądzie domu jest drewno, to uzasadnioną decyzją będzie wybór bramy garażowej z wypełnieniem z litego drewna.

Z pewnością i Państwo znajdą wśród bogatej oferty wzorów wymarzoną bramę do swojego garażu.

Powody, dla których warto wybrać bramy uchylne Hörmann

1 Niemiecka jakość marki

gute-Gruende-Garagen-SchwingtoreWszystkie komponenty bram i napędów są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann, co gwarantuje ich stuprocentową kompatybilność, a dla bezpieczeństwa naszych Klientów – badane i certyfikowane przez niezależne i akredytowane instytucje. Produkcja odbywa się w Niemczech zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN ISO 9001, a wyroby wytwarzane w tym systemie spełniają wszelkie wymagania europejskiej normy PN-EN 13241-1. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy stale pracują nad rozwojem nowych produktów, udoskonalaniem starych i dopracowywaniem szczegółowych rozwiązań. W ten sposób powstają na rynku patenty i jedyne w swoim rodzaju rozwiązania.

2 Bramy garażowe dla pokoleń

GG-NeutralProdukty seryjne poddawane są próbom wytrzymałościowym, co pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości marki Hörmann. Nowatorskie rozwiązania techniczne i bezkompromisowy system zapewnienia jakości – to dzięki nim udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie bramy segmentowe i 5 lat na napędy Hörmann.*

 

* Szczegółowe warunki gwarancji są dostępne na stronie www.hormann.pl

3 Pod kątem przyszłości

gute-Gruende-Thermoplus-ThermoPro-3Hörmann jest przykładem dla innych. Dlatego od 2013 roku firma pokrywa 40 % zapotrzebowania na energię ze źródeł ekologicznych i zamierza kontynuować ten proces w następnych latach. Jednocześnie, dzięki wdrożeniu inteligentnego i certyfikowanego systemu zarządzania energią, ogranicza rocznie emisję wielu ton CO2. Oprócz tego firma Hörmann ma w swojej ofercie wyroby dla budownictwa realizowanego zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Więcej o działalności firmy Hörmann na rzecz środowiska naturalnego znajdą Państwo w prospekcie „Gramy w zielone”.

4 Inteligentne rozwiązania zabezpieczające wokół całej bramy

hoermann_de_produkte_garagentore_berry_schwingtore_gute_gruende_1csm_Nur-bei-Hormann-PL_32bcd020cbPrzykładem wyposażenia gwarantującego najwyższe bezpieczeństwo obsługi bram uchylnych są elastyczne nakładki ochronne na ramionach dźwigni oraz elastyczne listwy z tworzywa sztucznego umieszczone między płytą bramy a ramą. Elementy te minimalizują ryzyko przypadkowego zgniecenia lub przytrzaśnięcia palców. Tak wysoki standard bezpieczeństwa spełniają wyłącznie bramy uchylne Hörmann.

5 Trwałe i optymalne zabezpieczenie

hoermann_de_produkte_garagentore_berry_schwingtore_gute_gruende_2W razie pęknięcia po wielu latach użytkowania jednej ze sprężyn na ramieniu dźwigni, pozostałe nadal zabezpieczają bramę. W ten sposób brama jest skutecznie chroniona przed opadnięciem. Odstęp między zwojami sprężyn jest tak minimalny, że nie stanowi zagrożenia nawet dla małych palców dziecka.

6 Brama przyjazna w użytkowaniu

hoermann_de_produkte_garagentore_berry_schwingtore_gute_gruende_3csm_Nur-bei-Hormann-PL_32bcd020cb

Po całkowitym otwarciu bramy następuje jej zamortyzowanie i brama bezpiecznie zatrzymuje się w zagłębieniu szyny.

Specjalnie ukształtowane ramię dźwigni podczas zamykania dociska bramę do ościeżnicy i brama samoczynnie się zamyka. Takie rozwiązanie eliminuje powstawanie szczeliny między bramą a ramą.

 

7 Innowacyjne ryglowanie zabezpieczające

hoermann_de_produkte_garagentore_berry_schwingtore_gute_gruende_4

csm_Nur-bei-Hormann-PL_32bcd020cbJedyne w swoim rodzaju ryglowanie z zapadką obrotową stosowane w bramach uchylnych Hörmann dociska naroża płyty do ramy, co stanowi o wiele skuteczniejsze rozwiązanie niż zwykłe zamknięcia ze sztangą. Podważenie bramy jest praktycznie niemożliwe. Przy pomocy opcjonalnego zestawu do łatwego samodzielnego montażu można później wyposażyć bramę w dodatkowe ryglowanie na górnej ramie.

 

8 System zdalnego sterowaniaradiowego – bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Gute_Gruende_zertifizierte_Sicherheit

csm_Nur-bei-Hormann-PL_32bcd020cb

Dwukierunkowy, wyjątkowo bezpieczniekodowany system sterowania radiowego BiSecur do napędów bram garażowych i wjazdowych wykorzystuje nowatorską technologię przyszłości do komfortowej i bezpiecznej obsługi bram garażowych, bram wjazdowych, oświetlenia i wielu innych produktów.

Nowo zaprojektowany i wyjątkowo bezpiecznysystem kodowania BiSecur, charakteryzujący się stabilnym zasięgiem odpornym na zakłócenia, gwarantuje maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału sterowania radiowego przed skopiowaniem go przez niepowołane osoby. System został przetestowany i certyfikowany przez ekspertów ds. bezpieczeństwaz Uniwersytetu Ruhr w Bochum i jest tak samo bezpieczny, jak bankowość elektroniczna.

 

9 Komfortowa funkcja odczytu położenia bramy

komfortabel_abfrage

Stabilny zasięg odporny na zakłócenia

Już nigdy więcej nie będziecie musieli Państwo na własne oczy sprawdzać, czy brama na pewno jest zamknięta. Wystarczy naciśnięcie przycisku, by po kolorze diody LED na nadajniku HS 5 BS rozpoznać, czy brama do garażu jest zamknięta. Ponowne naciśnięcie przycisku* umożliwia zamknięcie bramy. Nie można bardziej wygodnie i bezpiecznie sterować bramą. Nasza nowa aplikacja ** na smartfona lub tablet w powiązaniu z bramką LAN/WLAN Hörmann BiSecur umożliwia wygodne sterowanie bramą garażową i wjazdową oraz drzwiami zewnętrznymi*** Hörmann i innymi urządzeniami.

* Jeżeli brama znajduje się poza zasięgiem wzroku, do jej obsługi wymagana jest instalacja dodatkowej fotokomórki.
** Dla systemów operacyjnych iOS i Android
*** Z wyposażeniem specjalnym

 

10 Nagrodzone wzornictwo

ausgezeichnetes_design

Ekskluzywne nadajniki

Oprócz czarnej lub białej błyszczącej powierzchni utrzymanej w stylistyce wykończenia lakierem fortepianowym nowe nadajniki BiSecur charakteryzują się eleganckim i ergonomicznym kształtem.

Nadajniki Hörmann BiSecur zostały nagrodzone przez międzynarodowe jury za ich wyjątkowy wygląd.

Zdjęcie: nadajnik HS 5 BS z opcjonalną podstawką.

Kontakt z Autoryzowanym Partnerem

tel 18 444 36 60 biuro@eurobrama.pl