Drzwi zewnętrzne ThermoPro i ThermoPlus

Zapytaj o wycenę Prospekty i dokumentacja
Drzwi zewnętrzne ThermoPlus / ThermoPro

Drzwi zewnętrzne ThermoPlus / ThermoPro

Drzwi zewnętrzne ThermoPro i ThermoPlus – Drzwi sprawdzonej jakości

csm_WYRNIENIE_-_JPEG_6118990860
csm_BMR2014WYROZNIENIE_b0a66cae84

Drzwi Hörmann ThermoPro i ThermoPlus ze stali są dostępne w szerokim wyborze wzorów. Te niedrogie drzwi zewnętrzne są standardowo wyposażone w bezpieczne ryglowanie wielopunktowe, oszczędzają energię dzięki bardzo dobrej izolacji cieplnej i stanowią niewątpliwie atrakcyjną wizytówkę domu.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w prospekcie. Oczywiście indywidualną poradą służą także partnerzy firmy Hörmann.

Powody, dla których warto wybrać aluminiowe drzwi Hörmann ThermoPro / ThermoPlus

1 Niemiecka jakość marki

gute-Gruende-Thermoplus-ThermoPro-1Wszystkie komponenty drzwi zewnętrznych są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy stale pracują nad rozwojem nowych produktów, udoskonalaniem starych i dopracowywaniem szczegółowych rozwiązań. W ten sposób powstają na rynku patenty i jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. Produkty seryjne poddawane są próbom wytrzymałościowym, co pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości marki Hörmann.

2 Drzwi zewnętrzne dla pokoleń

GG-NeutralJesteśmy przekonani o doskonałej jakości naszych produktów, wynikającej z bezkompromisowego systemu zapewnienia jakości. Dlatego na drzwi zewnętrzne Hörmann ThermoPlus / ThermoPro udzielamy 5 lat gwarancji*.

* Szczegółowe warunki gwarancji są dostępne na stronie www.hormann.pl

3 Pod kątem przyszłości

gute-Gruende-Thermoplus-ThermoPro-3Hörmann jest przykładem dla innych. Dlatego od 2013 roku firma pokrywa 40 % zapotrzebowania na energię ze źródeł ekologicznych i zamierza kontynuować ten proces w następnych latach. Jednocześnie, dzięki wdrożeniu inteligentnego i certyfikowanego systemu zarządzania energią, przedsiębiorstwo ogranicza rocznie emisję wielu ton CO2. Oprócz tego firma Hörmann ma w swojej ofercie produkty dla budownictwa realizowanego zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Więcej o działalności firmy Hörmann na rzecz środowiska naturalnego znajdą Państwo w prospekcie „Gramy w zielone”.

4 Płyta drzwiowa bez widocznego profilu skrzydła

gute-Gruende-Thermoplus-ThermoPro-4Drzwi zewnętrzne ThermoPro i ThermoPlus przekonują swoim wyjątkowym i ekskluzywnym wzornictwem: płyta drzwiowa z niewidocznym profilem skrzydła po stronie zewnętrznej i wewnętrznej spełnia nawet najbardziej wyszukane wymagania aranżacyjne. Drzwi tworzą od środka gładką płaszczyznę, dzięki czemu wyglądają jak drzwi wewnętrzne i pasują do wystroju wnętrza (ilustracja na stronie 30).

5 Bardzo dobra izolacyjność cieplna

hoermann_de_produkte_haustueren_thermo_pro_eingangstueren_gute_gruende_2

Współczynnik U D dla drzwi ThermoPro wynosi nawet 1,1 W/(m²·K)*, co oznacza, że drzwi te zapewniają bardzo dobrą izolacyjność cieplną. Natomiast współczynnik U D w drzwiach zewnętrznych ThermoPlus na poziomie 0,87 W/(m²·K)* oznacza jeszcze większą korzyść. Mając takie drzwi, trwale ograniczają Państwo zużycie energii i przyczyniają się do ochrony środowiska.

* W zależności od wielkości drzwi. Podane wartości obowiązują dla wymiarów RAM 1230 × 2180 mm.

6 Ryglowanie przeciwwłamaniowe

hoermann_de_produkte_haustueren_thermo_pro_eingangstueren_gute_gruende_3

Każdy chce się czuć komfortowo we własnych czterech ścianach. Dlatego nasze drzwi ThermoPlus / ThermoPro w wersji standardowej wyposażyliśmy w ryglowanie wielopunktowe. W drzwiach ThermoPro bezpieczeństwo zapewniają trzy trzpienie przeciwwyważeniowe po stronie zawiasów. Natomiast drzwi ThermoPlus posiadają na całej wysokości skrzydła listwę zabezpieczającą. W ten sposób drzwi są lepiej zabezpieczone przed wyważeniem od strony zawiasów.

Do wszystkich drzwi zewnętrznych ThermoPlus wraz z elementami bocznymi i naświetlami górnymi, a także do wielu wzorów drzwi wejściowych ThermoPro, oferujemy wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie RC 2, co gwarantuje mieszkańcom większe bezpieczeństwo (w tym również do elementów bocznych i naświetli górnych).

7 Bezpieczne przeszklenie

gute-Gruende-Thermoplus-ThermoPro-7Zewnętrzne drzwi wejściowe Hörmann spełniają najwyższe wymagania pod względem stosowanych zabezpieczeń. Przeszklenie izolacyjne wykonane od strony wewnętrznej ze szkła bezpiecznego gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W razie przypadkowego zbicia szyby odłamki szkła nie rozpryskują się, lecz pozostają przyczepione do folii, co wyklucza ryzyko skaleczenia. Ponadto zastosowanie od zewnątrz zespolonego szkła bezpiecznego VSG, utrudnia wybicie szyby, dodatkowo chroniąc przed włamaniem.

Kontakt z Autoryzowanym Partnerem

tel 18 444 36 60 biuro@eurobrama.pl