Garażowa brama rolowana RollMatic

Zapytaj o wycenę Prospekty i dokumentacja
85900-Rolltor-RollMatic-PL-1

Garażowa brama rolowana RollMatic

Garażowa brama rolowana RollMatic – Kompletny system z napędem

csm_ZOTO_-_JPEG_2ca5f3cf56
csm_bmr2014srebrna_fa0622e452

Rolowana brama garażowa RollMatic firmy Hörmann dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany. Dla garaży z małym nadprożem i/lub nieweilką ilością miejsca po bokach oferujemy bramę RollMatic jako bramę rolowaną na zewnątrz. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wypełnione są równomiernie twardą pianką poliuretanową.

Brama standardowo wyposażona jest  w nowoczesny napęd firmy Hörmann, umieszczony na zewnątrz obudowy wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację. Zintegrowana funkcja łagodnego rozruchu i zatrzymania zapewnia spokojną i oszczędną pracę bramy. Sterowanie jest wyposażone w przycisk sterujący i oświetlenie.

Więcej informacji podano obok na stronach prospektu.

 

Powody, dla których warto wybrać garażową bramę rolowaną Hörmann RollMatic

1 Niemiecka jakość marki

hoermann_gute_gruende_markenqualitaet_deutschlandWszystkie komponenty bram i napędów są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann, co gwarantuje ich stuprocentową kompatybilność, a dla bezpieczeństwa naszych Klientów – badane i certyfikowane przez niezależne i akredytowane instytucje. Produkcja odbywa się w Niemczech zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN ISO 9001, a wyroby wytwarzane w tym systemie spełniają wszelkie wymagania europejskiej normy PN-EN 13241-1. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy stale pracują nad rozwojem nowych produktów, udoskonalaniem starych i dopracowywaniem szczegółowych rozwiązań. W ten sposób powstają na rynku patenty i jedyne w swoim rodzaju rozwiązania.

2 Bramy garażowe dla pokoleń

GG-NeutralProdukty seryjne poddawane są próbom wytrzymałościowym, co pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości marki Hörmann. Dzięki temu, a także dzięki nowatorskim rozwiązaniom technicznym i bezkompromisowemu systemowi zapewnienia jakości udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie bramy rolowane RollMatic i 5 lat gwarancji na napędy Hörmann.

3 Pod kątem przyszłości

gute-Gruende-Thermoplus-ThermoPro-3Hörmann jest przykładem dla innych. Dlatego od 2013 roku firma pokrywa 40 % zapotrzebowania na energię ze źródeł ekologicznych i zamierza kontynuować ten proces w następnych latach. Jednocześnie, dzięki wdrożeniu inteligentnego i certyfikowanego systemu zarządzania energią, ogranicza rocznie emisję wielu ton CO2. Oprócz tego firma Hörmann ma w swojej ofercie wyroby dla budownictwa realizowanego zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Więcej o działalności firmy Hörmann na rzecz środowiska naturalnego znajdą Państwo w prospekcie „Gramy w zielone”.

4 Niezawodny i pewny mechanizm sprężyn naciągowych

hoermann_de_produkte_garagentore_garagen_rolltor_rollmatic_gute_gruende_1
csm_Nur-bei-Hormann-PL_32bcd020cbSprawdzony mechanizm sprężyn naciągowych wspomaga napęd podczas otwierania i zamykania bramy. Takie rozwiązanie chroni mechanizm samego napędu. Bramę można łatwo otworzyć ręcznie na wypadek awarii. Otwieranie awaryjne nie wymaga zastosowania korby ręcznej. Podwójne prowadzenie liny stanowi dodatkowe zabezpieczenie bramy przed opadnięciem.

5 Przyjazne w konserwacji i niepowodujące hałasu

hoermann_de_produkte_garagentore_garagen_rolltor_rollmatic_gute_gruende_2

Standardowo napęd jest umieszczony na zewnątrz obudowy wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację. Uruchomienie i zatrzymanie bramy RollMatic odbywa się szczególnie łagodnie i cicho, co także chroni bramę. Niezawodny mechanizm zabezpieczający (przeciążeniowy) oraz wyrównanie sprężynowe pozwalają zrezygnować z zastosowania zabezpieczenia krawędzi zamykającej. Sterownik wewnętrzny i oświetlenie garażu są zintegrowane fabrycznie z obudową sterowania.

 

6 System zdalnego sterowania radiowego – bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Gute_Gruende_zertifizierte_Sicherheit
csm_Nur-bei-Hormann-PL_32bcd020cbDwukierunkowy, wyjątkowo bezpiecznie kodowany system sterowania radiowego BiSecur do napędów bram garażowych i wjazdowych wykorzystuje nowatorską technologię przyszłości do komfortowej i bezpiecznej obsługi bram garażowych, bram wjazdowych, oświetlenia i wielu innych produktów.

Nowo zaprojektowany i wyjątkowo bezpieczny system kodowania BiSecur charakteryzuje się stabilnym zasięgiem odpornym na zakłócenia i gwarantuje maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału sterowania radiowego przed skopiowaniem przez niepowołane osoby. System został przetestowany i certyfikowany przez ekspertów ds. bezpieczeństwa z Uniwersytetu Ruhr w Bochum i jest tak samo bezpieczny, jak bankowość elektroniczna.

7 Nagrodzone wzornictwo

ausgezeichnetes_design_handsender_schwarz_350x467Oprócz ciekawej stylistyki w kolorze czarnym lub białym, nowe ekskluzywne nadajniki BiSecur charakteryzują się eleganckim i ergonomicznym kształtem. Nadajniki Hörmann BiSecur z opcjonalną błyszczącą powierzchnią, przypominającą wykończenie lakierem fortepianowym, zostały nagrodzone przez międzynarodowe jury za ich wyjątkową stylistykę.

Kontakt z Autoryzowanym Partnerem

tel 18 444 36 60 biuro@eurobrama.pl