Segmentowe bramy przemysłowe

Zapytaj o wycenę Prospekty i dokumentacja
Przemysłowe bramy segmentowe

Przemysłowe bramy segmentowe

Przemyslowe bramy segmentowe Grubosc konstrukcji 42 mm

Przemyslowe bramy segmentowe Grubosc konstrukcji 42 mm

Przemyslowe bramy segmentowe Grubosc konstrukcji 67 mm

Przemyslowe bramy segmentowe Grubosc konstrukcji 67 mm

Bramy segmentowe Compact

Bramy segmentowe Compact

Jedyna w swoim rodzaju oferta bram segmentowych

Bramy segmentowe otwierają się pionowo, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty bramy mogą być odstawiane płasko pod stropem, pionowo nad otworem lub równolegle do skośnego dachu. Seria bram 50 to jedyna w swoim rodzaju szeroka oferta, obejmująca bramy ze stali lub aluminium bądź w kombinacji stali i aluminium, która przekonuje najnowocześniejszym wzornictwem i wysokim poziomem bezpieczeństwa potwierdzonym certyfikatem.

W bramach segmentowych Compact poszczególne segmenty bramy układają się pionowo tuż za nadprożem, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca w głębi pomieszczenia. Mała głębokość montażowa jest szczególnie polecana do rozwiązań architektonicznych w halach oświetlanych światłem dziennym przez przeszklone fasady i kopuły.

Więcej informacji podano w prospektach oraz w danych montażowych.

 

Powody, dla których warto wybrać przemysłowe bramy segmentowe Hörmann

1 Zawsze dobra przejrzystość

dauerhafte_durchsicht

csm_Nur-bei-Hormann-PL_32bcd020cbNajwiększa odporność na zarysowania

Montowane w bramach przeszklenie DURATEC z tworzywa sztucznego zachowuje swoją przejrzystość nawet mimo silnych obciążeń mechanicznych w trudnych warunkach przemysłowych. Specjalna powierzchnia zewnętrzna szyby, którą stosuje się też w reflektorach samochodowych, stanowi trwałą ochronę przed zarysowaniami i śladami czyszczenia.

Przeszklenie DURATEC jest standardowo dostępne bez dopłaty we wszystkich bramach segmentowych z przezroczystym przeszkleniem z tworzywa sztucznego – tylko w firmie Hörmann.

2 Efektywna izolacyjność cieplna

hoermann_de_produkte_industrietore_sectionaltore_gute_gruende_2

csm_Nur-bei-Hormann-PL_32bcd020cbThermoFrame

Ogrzewane hale wymagają zastosowania dobrze ocieplonych przemysłowych bram segmentowych. Stąd przemysłowe bramy segmentowe Hörmann są oferowane opcjonalnie z profilem ThermoFrame, który zapewnia termiczne oddzielenie ościeżnicy od murowanej ściany budynku. Dodatkowe uszczelki wargowe montowane po obu stronach bramy oraz podwójna uszczelka w obszarze nadproża zapobiegają utracie ogrzanego bądź schłodzonego powietrza. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu współczynnik izolacyjności cieplnej poprawia się nawet o 21 %.

3 Praktyczne rozwiązania

praxisnahe_loesungen

Drzwi przejściowe bez wystającego progu

Drzwi przejściowe wyposażone w wyjątkowo płaski próg ze stali nierdzewnej ułatwiają przechodzenie przez bramę. W bramach o szerokości do 5500 mm próg ma na środku wysokość jedynie 10 mm, a na krawędziach 5 mm. Ten rodzaj konstrukcji znacznie zmniejsza ryzyko potknięcia i ułatwia przejazd wózków transportowych. Drzwi przejściowe Hörmann bez wystającego progu spełniają, pod pewnymi warunkami, wymagania stawiane drzwiom ewakuacyjnymi i mogą być stosowane w budownictwie przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.

4 Bezdotykowe nadzorowanie bramy

hoermann_de_produkte_industrietore_sectionaltore_gute_gruende_4

csm_Nur-bei-Hormann-PL_32bcd020cbFotokomórka wyprzedzająca bez dopłaty

Wszystkie zautomatyzowane bramy segmentowe firmy Hörmann z napędami WA 400 i ITO 400 są w wersji standardowej wyposażone w samoczynnie nadzorujące zabezpieczenie krawędzi zamykającej z czujnikami optycznymi. Bez dopłaty oferowana jest także fotokomórka wyprzedzająca VL 1 do bezdotykowego nadzorowania krawędzi zamykającej bramy. Opcjonalnie dostępna jest również krata świetlna HLG zintegrowana z ościeżnicą. Przedstawione rozwiązania gwarantują najwyższe bezpieczeństwo eksploatacji, szybszą pracę bramy i niższe wydatki na przeglądy i konserwację.

 

Kontakt z Autoryzowanym Partnerem

tel 18 444 36 60 biuro@eurobrama.pl